Skontaktuj się z nami
James Yang

Numer telefonu : +8618629639278

WhatsApp : +8618629639278

Xi'an XABC Biotech Co.,Ltd

Odlewanie marki lotniskowca surowców biologicznych i bycie świadomym przedsiębiorstwem w branży surowcowej

  • Xi'an XABC Biotech Co.,Ltd
  • Xi'an XABC Biotech Co.,Ltd
  • Xi'an XABC Biotech Co.,Ltd
  • Xi'an XABC Biotech Co.,Ltd
  • Xi'an XABC Biotech Co.,Ltd
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Firma Handlowa
marki XABC Ilość pracowników 200~300
Coroczne wyprzedaże 5,000,000-10,000,000 Rok założenia 2014
pc Export 50% - 60%
Wprowadzenie

Xi'an XABC Biotech Co., Ltd została założona w 2000 roku, jest nowoczesnym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży ekstraktów zwierzęcych i roślinnych oraz naturalnych składników aktywnych. W 2006 roku pracowaliśmy nad badaniami technologicznymi i pomyślnie opracowaliśmy dziesiątki wysokowydajnych monomerów. Obecnie istnieje łącznie prawie 100 rodzajów ekstraktów treściowych i ponad 200 rodzajów ekstraktów proporcjonalnych.

 

 

Historia

nasza firma aktywnie reagowała na krajową politykę innowacji i zachęty, uczestniczyła w pracach badawczo-rozwojowych i została nagrodzona jako wojewódzka jednostka zaawansowana. i uczestniczył w gospodarce międzynarodowej i rozwinął się z przedsiębiorstwa zorientowanego na produkcję śródlądową w międzynarodowy przemysł kredytowy i przedsiębiorstwo zintegrowane z handlem.

Usługa

Nasza siedziba znajduje się w Xi'an High-tech Industrial Development Zone, zatrudnia ponad 200 pracowników i ponad 100 rodzajów produktów.
Produkty obejmują przemysł farmaceutyczny, spożywczy, kosmetyczny i inne.
Ponadto nasza firma posiada 6 zestawów chromatografów cieczowych, 2 zestawy chromatografów gazowych, 2 zestawy urządzeń do wykrywania ultrafioletu, 3 zestawy urządzeń do automatycznego wykrywania wilgoci, urządzenie do wykrywania pozostałości napromieniowania PPSL, skanowanie TLC (HPTLC) importowane ze Szwajcarii oraz profesjonalny system wykrywania kontroli mikroorganizmów.
 

Nasz zespół

Nasza firma posiada profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy, w tym 10 magisterskich i wyższych, 5 licencjackich, 10 maturzystów,
Z pomieszczeniem badawczo-rozwojowym nadkrytycznym, pomieszczeniem badawczo-rozwojowym do chromatografii kolumnowej, pomieszczeniem do chromatografii odcisków palców i wspólnym laboratorium badawczo-rozwojowym.