Skontaktuj się z nami
James Yang

Numer telefonu : +8618629639278

WhatsApp : +8618629639278

Linia produkcyjna
  • Equipment 1
  • Equipment 2
  • Equipment 3
  • Equipment 4
  • Equipment 5

Nasza baza produkcyjna znajduje się w Xi'an Science and Technology Enterprise Accelerator Zone B. Z 10 000

-klasowe czyste warsztaty oczyszczania i międzynarodowe standardowe linie produkcyjne naturalnego ekstraktu roślinnego, żywności

składniki w proszku i surowy proszek kosmetyczny.

OEM / ODM

Aby lepiej służyć naszym globalnym klientom, pomagamy naszym klientom obniżyć koszty produkcji i skrócić czas rozwoju.

 

Możemy świadczyć niestandardowe usługi w oparciu o próbki klientów, specyfikacje, wymagania rynkowe, wymagania dotyczące pakowania itp.

 

Od doboru surowców po produkcję wyrobów gotowych przeprowadzamy ścisłą kontrolę jakości i zapewniamy najbardziej międzynarodowe standardy zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymaganiami.

R & D

Nasza siedziba znajduje się w Xi'an High-tech Industrial Development Zone, zatrudnia ponad 200 pracowników i ponad 100 rodzajów produktów.
Produkty obejmują przemysł farmaceutyczny, spożywczy, kosmetyczny i inne.
Ponadto nasza firma posiada 6 zestawów chromatografów cieczowych, 2 zestawy chromatografów gazowych, 2 zestawy urządzeń do wykrywania ultrafioletu, 3 zestawy urządzeń do automatycznego wykrywania wilgoci, urządzenie do wykrywania pozostałości napromieniowania PPSL, skanowanie TLC (HPTLC) importowane ze Szwajcarii oraz profesjonalny system wykrywania kontroli mikroorganizmów.

Nasza firma aktywnie reagowała na krajową politykę innowacyjności i zachęty, uczestniczyła w pracach badawczo-rozwojowych i została nagrodzona jako wojewódzka jednostka zaawansowana.uczestniczył w gospodarce międzynarodowej i rozwinął się z przedsiębiorstwa zorientowanego na produkcję śródlądową w międzynarodowy przemysł kredytowy i przedsiębiorstwo zintegrowane z handlem.