Skontaktuj się z nami
James Yang

Numer telefonu : +8618629639278

WhatsApp : +8618629639278

Jak rozpoznać dojrzewające zastrzyki z arbuza arbuz

June 21, 2021

Arbuz jest owocem sezonu letniego, a niektórzy handlarze o czarnych sercach używają zabronionych dodatków do żywności, cyklaminianu i karminu, aby osłodzić arbuza, który nie osiągnął dojrzałości.W obliczu „wstrzykiwania arbuza”, jak rozpoznać, unikać kupowania „arbuza”?”.

najnowsze wiadomości o firmie Jak rozpoznać dojrzewające zastrzyki z arbuza arbuz  0

Metoda identyfikacji nastrzyku arbuza:
1, skórka na zielono-żółte paski jednolite, cięte po Guarang szczególnie jasne, ale nasiona są białe, nie jedz słodkie.
2, zastosowanie arbuzów pęczniejących może osiągnąć od 6 do 10 kg.Średnia waga to około 4 kilogramy.Arbuz jest normalny.
3, po zastosowaniu arbuza hormonalnego, ze względu na rozpylanie pestycydów i wchłanianie nie jest jednolite, łatwo pojawia się bardzo krzywy owoc melona, ​​taki jak dwa środkowe zwisanie, asymetria i powiększenie, plama powierzchni lub kolor, krzywy owoc melona nienormalny nie Kup.Kształt normalnego arbuza powinien być kulisty lub owalny oraz gładki i gładki.
, 4 osoby do jedzenia arbuza, jeśli znajdują się w złym guście, zwłaszcza język z wyczuciem, powinny natychmiast przestać jeść, a nie szczęście.
Jakość arbuza zależy nie tylko od odmiany, ważniejsza jest dojrzałość.Dobór jakości arbuza głównie poprzez dotyk, patrz OK, identyfikacja dźwiękowa.
Skórka kwiatowa po melon, konsystencja czysta, głęboka i czysta;czarny melon, kolor skóry do czarnego, lśniący.Bez względu na rodzaj melona, ​​melon, pępek szypułki melona, ​​aby dać rattanowy uchwyt w pobliżu skórki, zielony szypułka jest oznaką dojrzałości.
Dotyk: dotknij skórki kciukiem, poczuj gładkość i twardość dla dobrego melona, ​​melon dla lepkiego lub słabego.
: słuchać arbuza w rękach opieki, delikatnie poklepać, "boom, boom" ostry dźwięk, drżenie ręki togua uczucie, jest dojrzały melon;nagły wybuch, „dźwięk, jest odzwierciedleniem stosunkowo wysokiego stopnia dojrzałości; „puff, puff” dźwięk, to gotowany melon; kwestia „klik, klik” to głos subwoofera.
Xiaobian tutaj lub polecam jeść owoce sezonowe Oh!