Chiny Dostawa fabryczna Bulk Traneksamowy proszek do wybielania Surowiec Makijaż Surowiec do kosmetyków Cosmetic

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: XABC
Orzecznictwo: ISO9001 ,SGS ,OEM
Numer modelu: XABC-2023
Minimalne zamówienie: 100 gramów
Cena: 80-190$/kg
Szczegóły pakowania: Torba z folii aluminiowej, papierowa beczka
Czas dostawy: 1-5 dni
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, L / C
Możliwość Supply: 5000 kg / miesiąc
Nazwa produktu:: Kwas traneksamowy Nr CAS:: 1197–18–8
MF:: C8H15NO2 Miejsce pochodzenia: Shaanxi, Chiny
Klasa Standardowa:: Klasa kosmetyczna Czystość: 99%
Wygląd:: Biała moc Stosowanie: kosmetyki, surowce

Nazwa produktu: Kwas traneksamowy Kolor: biały
Czystość: 99% Rozpuszczalność: Rozpuszczalne w wodzie
Formularz: proszek Okres trwałości: 2 lata
Przechowywanie

Zimno suche miejsce

 

 

Chiny Dostawa fabryczna Bulk Traneksamowy proszek do wybielania Surowiec Makijaż Surowiec do kosmetyków Cosmetic 0

 

 

Kwas traneksamowy jest często stosowany w operacjach o wysokim ryzyku utraty krwi, takich jak zabiegi kardiologiczne, wątrobowe, naczyniowe i duże zabiegi ortopedyczne.

 

Stwierdzono, że kwas traneksamowy zmniejsza ryzyko śmierci u osób, które mają znaczne krwawienie z powodu urazu.Może jednak w rzeczywistości zwiększyć ryzyko śmierci z powodu krwawienia, jeśli zostanie podana ponad 3 godziny po urazie.

 

 

Chiny Dostawa fabryczna Bulk Traneksamowy proszek do wybielania Surowiec Makijaż Surowiec do kosmetyków Cosmetic 1

 

 • Operacja serca

  Kwas traneksamowy jest powszechnie stosowany w zabiegach kardiochirurgicznych, zarówno z pomostowaniem krążeniowo-oddechowym, jak i bez niego.Zastępuje aprotyninę.

   

  Krwawienie miesiączkowe

  Stosowany jako niehormonalne leczenie pierwszego rzutu dysfunkcyjnych krwawień macicznych i ciężkich krwawień związanych z mięśniakami macicy.Niedawne badanie wykazało, że pacjenci leczeni kwasem traneksamowym są bardziej narażeni na rozwój zakrzepicy i martwicy mięśniaków, co może powodować ból i gorączkę.

   

  Efekt wybielający

  Badania kliniczne od lat udowadniają, że kwas traneksamowy może skutecznie i szybko rozrzedzać plamy, co pomaga uzyskać idealnie białą i jasną skórę.Działanie usuwające plamy kwasu traneksamowego jest około 50 razy większe niż witamina C i 10 razy większe niż AHA.Stężenie graniczne stosowania to 2%-3%, a w kosmetykach powyżej.

 

 

Chiny Dostawa fabryczna Bulk Traneksamowy proszek do wybielania Surowiec Makijaż Surowiec do kosmetyków Cosmetic 2

 

 

 

Xi'an BC Bio-Tech Co., Ltd. znajduje się w mieście Xi'an w prowincji Shaanxi w Chinach.To jestprzedsiębiorstwo biotechnologiczne zajmujące się badaniami, rozwojem, produkcją i sprzedażą zwierząt oraz ekstrakty roślinne, kosmetyki, surowce i półprodukty farmaceutyczne.jesteśmy wyspecjalizowaniw produkcji proszku, granulatu,, peletka, peletka o przedłużonym uwalnianiu, dostarczająca żywność i nutraceutyczne przetwarzanie zlecone, produkcja OEM i niestandardowe przetwarzanie.Możemy dostarczyć Ci nie tylko premiks witaminowy, ale także aminokwasy, minerały, karotenoidy ipremiks ekstraktów ziołowych.

 

Posiadamy pełne zaplecze doświadczalne.A zaawansowane instrumenty testujące zapewniają stabilnośćjakość produktu pod każdym względem.Posiadamy kompletny system obsługi sprzedaży, produkty sąeksportowane do krajów na całym świecie i zdobyły dobrą międzynarodową reputację dzięki doskonałej jakości i doskonałej obsłudze.Nasza działalność opiera się na uczciwości i wzajemnym zaufaniu.Z poważaniem czekam na ustanowieniedługoterminowa, wzajemnie korzystna i dobra współpraca z klientami na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
Linda Cai

Numer telefonu : +8618191272258

WhatsApp : +8618191272258